@Doodey: http://rcshop.pl/pl/c/Modele-zdalnie-sterowane-RC/72 Tego jest bardzo Dużo w sieci. @pifqo:: O Zastanawiam się Ile par Takie MODELE kosztowały jakby je zrobić z klocków LEGO. Realistyczne?! Kierowcy w tym modelach nie kręcą kierownicami! Amatorskie zabawki. (͡ ° ͜ʖ ͡ °) @pifqo: Totalnie Biznes nieopłacalny. Swego czasu Pamiętam swoje pierwsze Auto RC. Subaru Impreza za 4 dychy:D Wolałbym zainwestować w jakąś koparkę. Płacenie za przyczepkę do tira 2 tysiące à jest głęboka przesada:D @sylwke3100:2k à Cena zaporowa? buhaahhaaa przecież à zabawki dla dzieci @sylwke3100 budowa makiety Taka jest. Zrobię sobie prostą makietę: DWA dworce, jakiś Tunel, Prosta sygnalizacja i z Trzy sklady-10 000 zł (✌ ゚ ∀ ゚) ☞, Tanio nie jest, ALE fajne zabawki/MODELE @pifqo: przy kolejach też Toscane bywają zaporowe a Kiedyś Miałem w planach choćby prostą makietę zbudować. @carolinaw101: Z Taką reklamą będziecie traktowani Jak “conowego” czyli Jak gówno, którego nie wykopuje się dla zasady. Świat największych maszyn wkracza do skali “mini”. Samochody ciężarowe, przepięknie wykonane przez Japonska markę Tamiya, à Zabawa dla każdego. Możesz stanąć do wyścigu lub spróbować zaparkować ciągnik z naczepą w specjalnym garażu.

Mamy też Coś dla Miłośników jazdy Precyzyjnej po Placu-Specjalny Tor z przeszkodami, qui Trzeba bezbłędnie pokonać za sterami ciężarówki. Na specjalne życzenie udostępniamy système podglądu Na Żywo w specjalnych goglach, które Kierowca zakłada na głowę. Widzi sur obraz z kamery zamontowanej na ciągniku. Veuk w do en ligne może być również wyświetlany na monitorze LCD dla publiczności. Fajne, ALE szkoda że Tak Mało modeli Tam jest. Brak Zawieszenia. Sztywne OSIE. Wygląda Jak pokaz ZABAWEK z marketu po lekkim tuningu. Parę perełek jest. Producent Tamiya 56359-modèle zdalnie sterowanej Haulin Mercedes-Benz arocs 3363 6×4 Classic Space Light Gun Metal. @pifqo: Hmm…

Droższe, ALE Jak się znajdą złożyć, à Na siebie zarobi: http://allegro.pl/Kubota-KX-91-3-i6799467987.html#thumb/1 Ktoś wie Co à nuta na początku gra w messparade? (͡ º ͜ʖ͡ º) Na szybko Sprawdziłem Toscane tych ZABAWEK, Bo mi się pomarzyło: Ciągniki OD 1200-1900 zł naczepy OD 1600-2200 plus gadżety typu, opony, światełka obrysowe, Lampy, trąby, po 100-300 zł Tanio nie jest, ALE fajne zabawki/MODELE @Doodey: http://www.zabawki-MODELE.pl/pl/260-MODELE-RC-ciezarowki Możliwość oklejenia kabiny ciągnika, naczepy dołączenia. Reklamy na bandach Toru, windery, Billboard… @agent_tomek: pas de Mało à nie jest, za tyle Można Zamierzam normny samochód.